Renginių vedimas

Visi mūsų komandos vedėjai su cinkeliu. Energingi, profesionalūs, kūribingi, su ilgamete patirtmi, puikiu jumoro jausmu ir mylintys savo darbą. Dirbame įvairiausiuose renginiuose: vestuvėse, gimtadieniuose, jubiliejuose, bernvakariuose, mergvakariuose, šimtadieniuose, išleistuvėse, krikštynose, įmonių šventėse, sąskrydžiuose, miesto šventėse, sporto renginiuose ir t.t.


Parašykite mums

Renginių planavimas

Labai svarbi kiekviena renginio detalė, nuo to priklauso Jūsų renginio sekmė, o jos formulę mes tikrai puikiai žinome, todėl galime sukurti ar pritaikyti Jūsų šventei išskirtinį scenarijų. Organizuojame ir rūpinamės įvairiais reginiais ar šventėmis.


Parašykite mums

Reginių įgarsinimas ir DJ paslaugos

Šventei svarbu ne tik puikus vedėjas, bet ir energingas ir geras DJ su profesionaliu įgarsinimu ir apšvietimu. Mes visada deriname iš anksto Jūsų pageidaujamą muzikos repertuarą.


Parašykite mums

Kitos reginių paslaugos

Didelė sukauptų kontaktų bazė leis padėti Jums pakviesti bet kuriuos Lietuvos atlikėjus ar grupes, ilizionistus, ugnies ir ledo šou atlikėjus, tetralizuotus pasirodymus ar šokių grupes. Taip pat galime pasirūpinti fotografų samdymu, sodybų paieškomis, reginių apšvietimu, personažų vaidinimu, audio-video reklamos ir kt.


Parašykite mums