Vardas *

El. paštas

Telefonas

Data *

Žinutė *

 


"Jau metai prabėgo nuo mūsų šventės.. o viskas atrodo, kad tik vakar buvo :) Prisimenam su pačiais geriausiais atsiliepimais - Linui ir DJ Deividui :) Dar kartą didelis AČIŪ Jums vyrukai už nepakartojamą vakarą:) Linas ir Deividas atiduoda visą save, kad šventė būtų superinė:) Ačiū Linui ne tik už vakaro pravedimą, bet ir už visą "psichologinę" pagalbą viso planavimo laikotarpiu:) Rekomenduojam 100 proc. :) 2015-08-01 Laima ir Gediminas :)"

Laima ir Gediminas | 2015-08-01


"Tik geriausi atsiliepimai :) vedėjas žino ką daro, ne tik puiki programa, bet ir pats kaip žmogus labai fainas ;) dj puikiai užvedė publiką , šauni komanda:) 100% rekomenduojam. linkėjimai nuo Aistės ir Žilvino"

Aistė ir Žilvinas | 2016-10-28


"Mudu su žmona, dar kartą dėkojame Linui už nepriekaištingai atliktą darbą. Linas - aukščiausio lygio profesionalas-talentas, kaip vedėjas ir kaip žmogus jis patiko absoliučiai visiems, tiesiog likome sužavėti ir apšalę, prisijuokėme iki ašarų, jautėmės ypatingai pagerbti ir pakylėti, super smagi programa, nerealiai linksmi žaidimai ir užduotys, visos vestuvių šventės metu buvo sukurta nepaprastai smagi, pašėlusiai linksma, nuotaikinga tiesiog fantastiška atmosfera. Lino kolega DJ Deividas nepriekaištingai parinko muziką, net ir nemėgstantys šokti, trypė iki ryto, o jaunimas šėlo taip, kad atrodė stogas tuoj pradės kilnotis - puikus DJ darbas. Žemai lenkiame galvą, ir sakome didelį didelį didelį nuoširdų AČIŪ!!!!"

Diana ir Mantas Repšiai | 2016-10-08


"Milijonas kartų AČIŪ vedėjui Linui ir Tavo komandos nariui Dj Deividui!!! :) Tebesame dar kupini gerų emocijų, sukūrėte tobulą šventę :) Visus šventės dalyvius lengvai ir greitai išjudinai, visi likome apžavėti ir gerais nuotaikingais prisiminimais. Super energingas, šiltas ir mielai bendraujantis žmogus! Kaip visi šventes dalyviai pasakytu " neteko būti tokiose nerealiose vestuvese su tokiu nerealiu vedėju!" dar kartą nuoširdus ačiūūū tau! "HIP HIP Sendravičiai""

Daiva ir Evaldas | 2016-09-03


"HIP HIP RAUKOS :)))) Norėtume kuo nuoširdžiausiai padėkoti super vedėjui Linui ir jo komandos nariui Dj Deividas Lesutis, kuris su mumis linksminosi iki ryto, visada su šypsena veide :)) Tai komanda, kuri myli savo darbą, atiduoda visą savo energiją. Tik patys geriausi atsiliepimai iš šventės svečių :))) tai žmogus neieškantis žodžiu kišenėje :)) dar kartelį tariame didelį AČIŪ už nuostabiai pravestą mūsų šventę :))) HIP HIP RAUKOS :))) !!!!!"

Martyna | 2016-06-11


"Super super ir dar kartą super sakome profesionalui, puikiai išmanančiam savo darbą Linui. Dar nesame labiau darbui atsidavusio žmogaus matę. 😊 Visi lūkesčiai pateisinti, diena buvo nuostabi, tai ne tik renginių vedėjas bet ir planuotojas, kuris sustygavo visa mūsų nuostabią dieną. Taip pat super sakome jo komandos nariui DJ Deividui, tai nerealus, linksmas, užvedantis žmogus, kuris su mumis linksminosi su šypsena veide iki pacio ryto ir leido užvedančią muziką 😊 Ačiū Jums lb už gerai praleistą laiką. 😃 "

Rūta | 2016-08-31


"Nesame matę tokios nerealios komandos! Mūsų Didžioji Diena buvo rugsėjo 10 ir iki pat šiol nerimsta emocijos ją prisiminus, o vos pagalvojus apie Liną ir Deividą kūnu bėgioja laimės šiurpuliukai :)) Kažkas NUOSTABAUS :) Nuo pat pirmo pokalbio su Linu neabejojome - pasirinkome teisingai, o vestuvių dieną tuo įsitikinome daugiau nei šimtu procentų :) Šitaip savo darbui atsidavusio žmogaus dar neteko sutikti :) Jis mėgaujasi kiekviena sekunde, lyg tai būtų jo pačio šventė! Tą dieną Linas buvo ne tik mūsų šventės vedėjas, bet ir mūsų Draugas bei patarėjas :) Kol vyko fotosesija, visa Palanga skambėjo nuo Lino užsidegimo ir sugebėjimo mūsų vienuolikai porų padaryti "tūsą" mūsų belaukiant! Norėjosi tiesiog pabėgti iš fotosesijos, ir prisijungti prie jų, kad visi aplinkiniai matytų kieno čia tokia tobula šventė! Buvome RYŠKIAUSIOS vestuvės tą dieną, garantuoju! Jaunimas į šventės vietą grįžo ne pavargę, po visos dienos kelionių, o kupini entuziazmo ir trykšdami džiaugsmu nuo to, ką patyrė :)) Tad mums beliko šypsotis ir didžiuotis, jog tai mūsų šventė ir mūsų vedėjas! Deividas nepralenkiamas savo mielumu, geranoriškumu ir gebėjimu taip šypsotis, kad viskas aplinkui pasimiršta :)) Iki pat ryto jo šypsena džiugino svečius, o antrą dieną nesinorėjo niekur jo išleisti :) Labai labai paslaugus vaikinas, visuomet norintis padėti, aptariantis kiekvieną situaciją ir randantis geriausius sprendimus! Galėčiau pasakoti ir pasakoti apie šią unikalią komandą :) Po vestuvių netilo svečių skambučiai tiek mums, tiek tėvams, su klausimais "KUR JŪS JĮ RADOT?" :D net fotografas ir dekoratorė prašė "Cinkelio" kontaktų :)) Viskas tik įrodo, kad ši komanda mūsų sąrašuose yra numeris 1 ir visiems visiems visiems rekomenduojame Juos :) Mūsų lūkesčius patenkino daugiau nei 100 procentų :) Sėkmės Jiems ateityje ir prašome, dar ilgai ilgai gyvuokite, kad pravestumėte mums ir auksines vestuves!! :)) HIP HIP MONTVIDAI!"

Lina | 2016-09-10


"Hip Hip Kancleriai nori pasakyti Tau didelį Ačiū Linai ir Tavo komandos nariui Dj Deividui,tai kas vyko tą dieną mes gyvenam dar dabar. Tai buvo fantastiškai nerealu,dėkojame už profesonaliai atliktą darbą,už tą spyri prie bažnyčios,kai jau ėjau prie altoriaus,už visą rūpestį,kad mums nereikėjo dėl nieko pergyventi tą dieną. Tikime,kad tai buvo ne paskutinė šventė ir mes sugrįžime dar pas Tave. Ačiūūūū Tau dar kartą ir iki greito :) "

Kristina ir Tomas | 2016-08-12


"Dar karta norim padekoti Linui ir jo komandai uz nepamirstama svente! Viskas buvo nerealiai fainiai ir nepakartojamai! Esame labai laimingi ,kad pasirinkom tinkama vedeja ir musu dviguba vestuviu svente paverte TOBULA. Nei viena jaunuju puse nebuvo nuskriausta,visi 100% patenkinti. Linas yra nuosirdus, atsidaves savo darbui, super energingas zmogus :D Rekomenduojam Lina Cinkuti ir jo komanda!!!! HIP - HIP JAUNIEJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))) "

Asta ir Darius | 2016-07-29


"Dar tūkstančius kartų galiu pasakyti ačiū jums ! Žmones ateina ne tik dirbti o visus 100% atiduoda save . Jus patys geriausi , lenkiame jums žemai galvas ! Ir esame dėkingi už tai kad jūsų dėka mūsų šventė buvo nuostabi ! Aciuuuuuuuuuuu "

Gintarė | 2016-07-28


"Vis dar norime nuoširdžiai padėkoti visai Lino komandai ir partneriams (DJ Deividui, fotografui Markui, AJ puošybai), už labai nuoširdų darbą, teigiamas emocijas, už PASAKĄ, kurią sukūrėte mums ir mūsų svečiams, lenkiame žemai galvas ir dėkojame, Jūs -NUOSTABŪS :) kaip yra sakoma: „Jei darbas virsta hobiu, tai ir dirbti nebereikia" ;) SĖKMĖS :) PAGARBIAI, TOMAS IR NERINGA ŠVEDAI"

Neringa Švedienė | 2016-07-22


"Hip hip Merkeleviciai!!!😀😀musu draugai dar iki dabar su sia skanduote mus pasitinka😅😅AAAAAAA!!!!nu nerealus zmogiukas...linksmuolis!!Kaip sutikom si zmogu,atrode kad pazystame ji jau labai senai - draugiskas, nuosirdus,linksmas iki isprotejimo😊 Aciu tau Linai uz viska,atidavei visa save 110%,👌 lenkiame galvas ir laukiame kitu metu,kada vel susimatysime😅😅👌Tikrai rekomenduojame,tai zmogus kuris nuosirdziai atiduoda save savo darbui👌Dar karta didelis aciu Linai"

Eglė ir Vytis | 2016-07-09


"Linai, labai šauni tavo programa ir ačiū, kad mūsų šventę padarei nepakartojamą. Taip pat didelis ačiū Deividui už šokius iki ryto:) Hip hip- Vaivadai"

Laura | 2016-05-14


"Didelis ir nuoširdus AČIŪ LINAI!!!!! Kad mums svarbią šventę padarei dar nuostabesne!!!!! Tavo programa tiesiog ideali!!!!! Daug juoko,daug užimtumo dėl kurio neteko liūdėt!!!! Dar vienas didelis AČIŪ Dj už nuostabią muziką,kuri visus užvedė šokiam!!!!! Išlikit tokie pat nuostabūs!!!!"

Laura ir Sigitas | 2016-02-20


"Prieš nepilnus metus atšventėm savo vestuves. Po šia diena visi prisimena Liną! O kur čia pamirši, kai jis sugebėjo išjudinti ir pralinksminti, net pačius rimčiausius :) juokas netilpo žanduose :) užvedantys, įdomūs žaidimai, gera nuotaika - garantuota! Rekomenduoju ir visiems giriu :) Žmogus mylintis savo darbą ir dirbantis iš visos širdies. Visada patars, pasiūlys geriausius variantus. Tai buvo mūsų pats geriausias pasirinkimas, atrastas visai netykėtai :) Ačiū Linui ir jo komandai :) HIP HIP MAURICAI siunčia linkėjimus geriausiam vedėjui! :)"

Gražina Mauricė | 2015-05-27


"Pats puikiausias vedėjas!!!! Visiems rekomenduosiu būtent jus ;). Šimtadienis buvo labai nerealus, AČIŪŪ ;)"

Mindaugas | 2016-02-05


"Nerealiai puikus renginių vedėjas:))) Šventė buwo nuostabi, jokių nesklandumų;) Nei wienas svečias neliūdėjo;) Šis vedėjas nuoširdus, linksmas, labai atsidavęs savo darbui;) Labai ačiū Jums ir tikiuosi, kad ne paskutinį kartą matomės;) Labai rekomenduoju ši renginių vedeją savo šventei, kurią padarys nepakartojamą ir isimintiną:) SĖKMĖS JUMS VISUR IR VISADA;)"

Ligita Sakalauskienė | 2016-01-01


"Norime padėkoti šauniam vedėjui ir DJ,už šauniai pravestą jubiliejų. Ačiū Jums labai ir tikiuosi ne paskutinį kartą matomės. tikrai rekomenduosime ne tik uk draugams, bet ir is lt, ačiū dar kartelį,taip pat norime padėkoti Linui Cinkučiui už Jūsų rekomendaciją, tikrai nenusivylėm Giedriaus vakaro vedimu,buvo šaunus vakaras. Ačiū labai dar kartelį."

Alina | 2016-01-30


Alina | 2016-01-30


"Suuuuper duper komanda!!!! Nuostabus zmones, is kuriu sklinda siluma,nuosirdumas, kurie Jusu svente pavers nepakartojama,taip kaip jie paverte musu svente. Energingi nuo pat sventes pradzios iki pabaigos. Paliko daug ispudziu kuriu nepamirstame iki siol. Su tokiu vedeju kaip Linas Cinkutis ir dj'ejei tai kuo daugiau svenciu ! :)) Savo nuotaikomis uzkrecia ir kitus,ech... norim svente svesti ir vel!! :D sventes planas buvo smulkiai apgalvotas,mums nereikejo sukti galvos del jokiu veiksmu,keliavimu ir t.t, visa save atiduodantis sveciams ir sventei,jeigu jau teveliai pakeite nuomone apie vedejus su dj vestuvese,kurie buvo iki sventes pries,tai tik prasidejus sventei jie savo nuomone pakeite,sake netruko muzikantu ir su mielu noru dar karta noretu matyti Lina Cinkuti su komanda sventese! :)  HIP HIP MITROFANOVAI IR VISI SVECIAI sako Jums ACIUUUUU uz nuostabiai praleista diena!!!!!"

Raminta ir Robertas Mitrofanovai | 2015-08-08