Vardas *

El. paštas

Telefonas

Data *

Žinutė *

 


"Patys pačiausi atsiliepimai apie šią komandą! Šventė buvo nuostabi, Jūsų dėka. Linas sugebėjo užvesti net tuos svečius, kurie mažiau linkę linksmintis ir yra ramesni, nemėgsta dėmesio. Labai ačiū, kad išpildėte visus mūsų prašymus ir leidote parodyti svečiams, kad galima linksmai atšvęsti be jokių ,,pakelkim taurele" ar ,,na pasakykit tosta jauniesiems". Viskas sustyguota nuo A iki Z. Mums nebuvo jokio streso, nes visada prieidavo vedejas, nuramindavo, pasakydavo po kiek laiko bus tas ir anas. Na o DJ muzika… nereali! Kojas skaudejo visą savaitę po vestuvių :D nes tiesiog buvo neįmanoma nešokti! Viena už kitą dainos geresnės. Ačiū labai! Tikiuosi dar susitiksim :) Linkejimai"

Karolina ir Povilas | 2017-04-27


"Tik geriausi atsiliepimai :) vedėjas žino ką daro, ne tik puiki programa, bet ir pats kaip žmogus labai fainas ;) dj puikiai užvedė publiką , šauni komanda:) 100% rekomenduojam. linkėjimai nuo Aistės ir Žilvino"

Aistė ir Žilvinas | 2016-10-28


"Mudu su žmona, dar kartą dėkojame Linui už nepriekaištingai atliktą darbą. Linas - aukščiausio lygio profesionalas-talentas, kaip vedėjas ir kaip žmogus jis patiko absoliučiai visiems, tiesiog likome sužavėti ir apšalę, prisijuokėme iki ašarų, jautėmės ypatingai pagerbti ir pakylėti, super smagi programa, nerealiai linksmi žaidimai ir užduotys, visos vestuvių šventės metu buvo sukurta nepaprastai smagi, pašėlusiai linksma, nuotaikinga tiesiog fantastiška atmosfera. Lino kolega DJ Deividas nepriekaištingai parinko muziką, net ir nemėgstantys šokti, trypė iki ryto, o jaunimas šėlo taip, kad atrodė stogas tuoj pradės kilnotis - puikus DJ darbas. Žemai lenkiame galvą, ir sakome didelį didelį didelį nuoširdų AČIŪ!!!!"

Diana ir Mantas Repšiai | 2016-10-08


"Milijonas kartų AČIŪ vedėjui Linui ir Tavo komandos nariui Dj Deividui!!! :) Tebesame dar kupini gerų emocijų, sukūrėte tobulą šventę :) Visus šventės dalyvius lengvai ir greitai išjudinai, visi likome apžavėti ir gerais nuotaikingais prisiminimais. Super energingas, šiltas ir mielai bendraujantis žmogus! Kaip visi šventes dalyviai pasakytu " neteko būti tokiose nerealiose vestuvese su tokiu nerealiu vedėju!" dar kartą nuoširdus ačiūūū tau! "HIP HIP Sendravičiai""

Daiva ir Evaldas | 2016-09-03


"HIP HIP RAUKOS :)))) Norėtume kuo nuoširdžiausiai padėkoti super vedėjui Linui ir jo komandos nariui Dj Deividas Lesutis, kuris su mumis linksminosi iki ryto, visada su šypsena veide :)) Tai komanda, kuri myli savo darbą, atiduoda visą savo energiją. Tik patys geriausi atsiliepimai iš šventės svečių :))) tai žmogus neieškantis žodžiu kišenėje :)) dar kartelį tariame didelį AČIŪ už nuostabiai pravestą mūsų šventę :))) HIP HIP RAUKOS :))) !!!!!"

Martyna | 2016-06-11


"Super super ir dar kartą super sakome profesionalui, puikiai išmanančiam savo darbą Linui. Dar nesame labiau darbui atsidavusio žmogaus matę. 😊 Visi lūkesčiai pateisinti, diena buvo nuostabi, tai ne tik renginių vedėjas bet ir planuotojas, kuris sustygavo visa mūsų nuostabią dieną. Taip pat super sakome jo komandos nariui DJ Deividui, tai nerealus, linksmas, užvedantis žmogus, kuris su mumis linksminosi su šypsena veide iki pacio ryto ir leido užvedančią muziką 😊 Ačiū Jums lb už gerai praleistą laiką. 😃 "

Rūta | 2016-08-31


"Didziausios rekomendacijos ,viskas buvo tiesiog tobulai,vedejas viska sustigavo ir leido jauniesiams atsipalaiduoti ir dziaugtis savo svente❤️ Dj tiesiog mate musu zvilgsnius ir reagavo i musu norus👏🏼Tiesiog nerealus😘 visi kas nuejo miegot sake negalejo uzmigt nes kojutes judejo pacios🤗😂👏🏼 Jus esat nerealus😘 visiems rekomenduoju🤗Hip hip Sabuliai💋💋💋"

Dovilė | 2018-06-22


"Ilgai užtrukau,kol prisiruošiau parašyti, tačiau esu tikra 100% 😊 per ši laiką susirinkau visų 32 svečių atsiliepimus ir ką jus manot!!!??? – ogi jie tik patys geriausi 😎ačiū Linui ir kolegai DJ už šiltą bendravimą iki šventės ir geros nuotaikos dozę jos metu 😉 tiek aš, tiek mano svečiai likom sužavėti meile darbui ir visišku atsidavimu, negailint savęs!!! 😊 Tikiu, kad mes tikrai dar susitiksim ir laukiu,nes žinau, jei vakarelį ves Cinkelis – jis bus laaabai smagus 😉"

Jolita | 2018-03-24


"Norime nuoširdžiai padėkoti Linui ir jo komandai! 😍 Viskas buvo tiesiog TOBULA! Likome ne tik mes sužavėti, bet ir mūsu visi svečiai. Tokiu atsidavusiu žmoniu savo darbui reikia paieškoti! Dar karta laaaaabai ačiu, kad prisidėjote prie mūsu šventes! Trūksta žodžu kokie mes laimingi! HIP HIP- VAITKAI🎉"

Deimantė | 2018-07-26


"Nuoširdžiai dėkojame Linui ir Deividui už idealią šventę!! Trūksta žodžių nusakyt kokią nuostabią šventę turėjom jų dėka! Vedėjas Linas atsidavęs šiam darbui, nestokojantis humoro, sugebantis suvaldyti ir sudominti svečius, nuolat suintriguojantis. Taip pat puikus organizatorius! Deividas šaunus Dj! Taip pat linksmas, puikiai jaučia minios norus ir puikiai išjudino visus! Nebuvo kada ilsėtis nuo šokių. Dar kelias dienas skaudėjo kojas! :D Tik patys geriausi atsiliepimai! Ši komanda sužavės kiekvieną!"

Valdonė ir Mindaugas | 2018-07-06


"Didelis AČIŪ šventės vedėjui Linui Cinkučiui, kuris mūsų šventę pavertė nepamirštama!!! ❤ Vakaro programa buvo superinė – visiems labai patiko, likome sužavėti jūsų energija, maloniu bendravimu ir atsidavimu darbui 100%. Taip pat norim padėkoti nerealiam vakaro DJ Deividui,kuris buvo su mumis iki 4h ryto. Kojas skaudėjo visą savaitę po vestuvių… bet buvo neįmanoma nešokti, dainos geresnės viena už kitą! AČIŪ Jums ❤ Džiaugiamės,jog pasirinkome būtent Jus! AČIŪ Jums dar kartą ❤ Hip Hip Jankauskai!!! ❤"

Agneta ir Andrius | 2017-04-22


"Sveiki, Linai. Kaip greitai prabėgo metai... O mes iki šiol negalime atsidžiaugti savo pasirinkimu - vestuvių planavimą ir vedimą patikėdami jums. Tai buvo geriausias mūsų sprendimas!!! 👍 AČIŪ tau ir tavo komandai, jūs nerealūs!!! Ramutė ir Arūnas 😊"

Ramutė ir Arūnas | 2018-05-18


"Nuo pat pirmo pokalbio su Linu supratau, kad JIS yra tai, ko mes ieškom savo šventei :) Linksmas, energingas, šmaikštus, neieškantis žodžio kišenėje ir svarbiausia labai organizuotas :) Ačiū Linai dar kartą ir Jums, ir Jūsų komandai už tokias šaunias vestuves!"

Auksė ir Ričardas | 2018-07-28


"Labai greitai praėjo mūsų diena!!! Esam beproto dėkingi Jums už nuostabiai pravestas vestuves. Dar ir dabar praėjus kelioms savaitėms girdime tik geriausius komentarus iš svečių apie Jus. Nors turėjome daug ir nesklandumų Jūsų pagalba niekas nieko nesuprato ir praleido nuostabiai vakarą, atrodė kad viskas turi taip būti. Galėtume teikti jus ne tik vedėjas bet tuo pačiu ir vestuvių planuotojas, kuris padeda kad šventė praeitų nuostabiai. Beabėjo negalime pamiršti ir Dj. Jie nuostabus, tenkino net imantrausius svečių muzikos norus. Nereali komandą!!! Norime pasakyti tiesiog didelį AČIŪ!!! ❤❤❤"

Samanta ir Petras | 2018-09-28


"Jūs esat energijos Bomba!! Nežinau, kaip reikėtų kitaip pavadinti. Tiek veiksmo, tiek juoko, vau!! Žinojau kad pasirinkom teisingai. Linas turbūt ir puodynę pralinksmintų! O jau DJ šaunuoliai..Beveik 2 valandas ruošiausi eiti prisėsti, bet buvo neįmanoma, nes dainos viena už kitą geresnės! Taip tiksliai pataikytI muziką ne kiekvieni sugeba. O svečiai taip gerai buvo išmokinti, kad dar 3 dieną susirinkus švęsti, aidėjo : HIP HIP MAKOVSKIAI!!!! Ačiū jums dar kartą!"

Aistė ir Povilas | 2018-09-27


"Super Šventė Garantuota, Linksma ir visus įtraukianti prisijungti programa, Aukščiausios klasės Vedėjas ir puikūs DJ’s, Viskas vyskta linskmai, įdomiai, ir draugiškai, Energingas ir linksmas Vedėjas pasirūpins Jumis ir Jūsų šventę kurią garantuotai prisiminsitę visą savo gyvenimą, (Netgi daugelį vestuvių dalyvavę svečiai, pasisakė jog šios buvo pačios geriausios, žinoma dėka Vedėjo ir jo Komandos) Rekomenduotume Liną ir jo komanda visiems ir absolučiai visiems kurie nori Geriausios šventės!! Ir norėtume dar kartą padėkoti už nuostabias akimirkas ir linksmą mūsų šventę!! Simona ir Robertas"

Simona ir Robertas | 2018-09-12


"Dėkojame Linui Cinkučiui ir jo šauniai komandai Deividui ir Justinui! Šventė buvo laaabai linksma jūsų dėka! Ačiū dar kartą už tokį atsidavimą, organizavimą, energiją! ;) Šilčiausi linkėjimai HIP HIP Kimsai! 💞"

Evelina ir Marius | 2018-08-08


"Jau metai prabėgo nuo mūsų šventės.. o viskas atrodo, kad tik vakar buvo :) Prisimenam su pačiais geriausiais atsiliepimais - Linui ir DJ Deividui :) Dar kartą didelis AČIŪ Jums vyrukai už nepakartojamą vakarą:) Linas ir Deividas atiduoda visą save, kad šventė būtų superinė:) Ačiū Linui ne tik už vakaro pravedimą, bet ir už visą "psichologinę" pagalbą viso planavimo laikotarpiu:) Rekomenduojam 100 proc. :) 2015-08-01 Laima ir Gediminas :)"

Laima ir Gediminas | 2015-08-01


"Iš pasakos: "Kaip Linas vestuves išgelbėjo". Laba diena, Linai. Štai, praėjus kelioms dienoms po mūsų vestuvių šventės pagaliau atsikvošėjau ir galiu rėžti padėkos kalbą. Prisipažinsiu, vestuvių dienos laukiau su nerimu - galvojau - greičiausiai įtampa ir stresas neleis mėgautis didžiąja diena. Bet ši nuostata pasikeitė iškart po pirmos minutės susitikus Liną. Labai džiaugiamės ėmę Jus nuo pat bažnyčios, nes viskas buvo sustyguota, suplanuota, jokio chaosėlio. Vakar peržiūrint filmuotą medžiagą iš išvykos gamtoje su palyda, pagalvojau, kad ir aš mielai būčiau iškeitusi fotosesiją į tokias smagias šėliones su Linu, kuomet net joks lietus negali pagadinti nuotaikos☺ Na o vakarinė dalis išvis super - mano supratimu talentų talentas yra sugebėjimas sujungti skirtingo amžiaus, skirtingų pomėgių asmenybes, kad visiems būtų linksma. Net didžiausi skeptikai liko sužavėti Jūsų vedama programa. Vienintelis dalykas, kurio gaila, kad vakaras taip greit praskriejo:) Mielai kartočiau ir kartočiau, tik dabar be išankstinio streso, nes žinočiau, kad Linas viską puikiai sustyguos ir tikrai visi svečiai ir žinoma mes, jaunieji, galėsime mėgautis švente iš širdies🙂 Ačiū Jums be galo už tą neblėstančią energiją, šypsenas, gebėjimą padaryti, kad mes, jaunieji, pasijustume pakylėti😇 Na ir žinoma iš visos širdies dėkojame Jūsų komandos DJ'ams Deividui ir Tautvydui už labai smagią muziką viso vakaro metu. Pagaliau supratau, ką reiškia, kuomet grojama muzika tokia gera, kad tenka rimtai pasišnekėti su savo kojomis, kad "ne, sorry, šįvakar poilsio nebus.." 😀 Žodžiu dar kartą laaaabai Jums dėkojam!! Jau galvojam kokia čia šventė vėl artėja, kad galėtume pasimatyti!❤️"

Lina ir Evaldas | 2017-10-07


"Nesame matę tokios nerealios komandos! Mūsų Didžioji Diena buvo rugsėjo 10 ir iki pat šiol nerimsta emocijos ją prisiminus, o vos pagalvojus apie Liną ir Deividą kūnu bėgioja laimės šiurpuliukai :)) Kažkas NUOSTABAUS :) Nuo pat pirmo pokalbio su Linu neabejojome - pasirinkome teisingai, o vestuvių dieną tuo įsitikinome daugiau nei šimtu procentų :) Šitaip savo darbui atsidavusio žmogaus dar neteko sutikti :) Jis mėgaujasi kiekviena sekunde, lyg tai būtų jo pačio šventė! Tą dieną Linas buvo ne tik mūsų šventės vedėjas, bet ir mūsų Draugas bei patarėjas :) Kol vyko fotosesija, visa Palanga skambėjo nuo Lino užsidegimo ir sugebėjimo mūsų vienuolikai porų padaryti "tūsą" mūsų belaukiant! Norėjosi tiesiog pabėgti iš fotosesijos, ir prisijungti prie jų, kad visi aplinkiniai matytų kieno čia tokia tobula šventė! Buvome RYŠKIAUSIOS vestuvės tą dieną, garantuoju! Jaunimas į šventės vietą grįžo ne pavargę, po visos dienos kelionių, o kupini entuziazmo ir trykšdami džiaugsmu nuo to, ką patyrė :)) Tad mums beliko šypsotis ir didžiuotis, jog tai mūsų šventė ir mūsų vedėjas! Deividas nepralenkiamas savo mielumu, geranoriškumu ir gebėjimu taip šypsotis, kad viskas aplinkui pasimiršta :)) Iki pat ryto jo šypsena džiugino svečius, o antrą dieną nesinorėjo niekur jo išleisti :) Labai labai paslaugus vaikinas, visuomet norintis padėti, aptariantis kiekvieną situaciją ir randantis geriausius sprendimus! Galėčiau pasakoti ir pasakoti apie šią unikalią komandą :) Po vestuvių netilo svečių skambučiai tiek mums, tiek tėvams, su klausimais "KUR JŪS JĮ RADOT?" :D net fotografas ir dekoratorė prašė "Cinkelio" kontaktų :)) Viskas tik įrodo, kad ši komanda mūsų sąrašuose yra numeris 1 ir visiems visiems visiems rekomenduojame Juos :) Mūsų lūkesčius patenkino daugiau nei 100 procentų :) Sėkmės Jiems ateityje ir prašome, dar ilgai ilgai gyvuokite, kad pravestumėte mums ir auksines vestuves!! :)) HIP HIP MONTVIDAI!"

Lina | 2016-09-10